Esbeek

013-5169355

 

Bladel

0497-385218

 

Etten-Leur

076-7630410

 

Molenaarsgraaf

0184-642112

 

Benschop

0348-451844

Geert-Jan de Kok BV.
Tussendonk 17
4878 AM Etten-Leur
Nederland
Tel.: 076-7630410
Fax: 076-7620062
 
info@geert-jandekok.nl
www.geert-jandekok.com
Openingstijden:
Maandag 08:15 - 18:00
Dinsdag 08:15 - 18:00
Woensdag 08:15 - 18:00
Donderdag 08:15 - 18:00
Vrijdag 08:15 - 18:00
Zaterdag 08:30 - 15:00
Zondag Gesloten



Storingsnummer:

Contact personen - Etten-Leur


Algemeen Directeur

Geert-Jan de Kok

Directeur

Tel.:
06-53393950

E-mail:
g.j.dekok@geert-jandekok.nl

Verkoop landbouw

Frank Rombouts

Verkoopleider

Tel.:
06-30995560

E-mail:
f.rombouts@geert-jandekok.com

Rob Timmermans

Verkoper Etten-Leur

Tel.:
06-83810810

E-mail:
rob@geert-jandekok.nl

Arrion van Asveldt

Verkoper Used Equipment

Tel.:
06-83810815

E-mail:
verkoop@geert-jandekok.nl

Verhuur

Rien Colsters

Verhuur buitendienst

Tel.:
06-35118372

E-mail:
rien@geert-jandekok.nl

Onderdelen

Frits Adriaansen

Onderdelen Landbouw Etten-Leur

Tel.:
06-83810811

E-mail:
frits@geert-jandekok.nl

Operationele zaken / Boekhouding / Administratie

Onno Nieuwenhuis

Facturatie Controller

Tel.:
013-5169355

E-mail:
onno@geert-jandekok.com

Contact formulier

Onderwerp:
Bedrijf:
Naam: *
Telefoon: *
E-mail: *
Bericht:
Code: 322051
[ Neem de code over ] *


* (verplichte velden)

Transport door eigen vervoer

Voor het leveren of afhalen van eigen machines beschikken wij over twee vrachtwagens, namelijk een DAF XF semi-dieplader en een
Iveco semi-dieplader.

Voor meer informatie graag contact opnemen met Geert-Jan de Kok BV
in Esbeek, Tel: 013-5169355 of via info@geert-jandekok.nl

Disclaimer | © 2017 Geert-Jan de Kok bv | Contact | Created by A.I.B.
Top