Esbeek

013-5169355

 

Bladel

0497-385218

 

Etten-Leur

076-7630410

 

Molenaarsgraaf

0184-642112

 

Benschop

0348-451844

Geert-Jan de Kok BV.
Notelstraat 53
5085 ET  Esbeek
Nederland
Tel.: 013-5169355
Fax: 013-5169585
 
info@geert-jandekok.nl
www.geert-jandekok.com
Openingstijden:
Maandag 08:15 - 18:00
Dinsdag 08:15 - 18:00
Woensdag 08:15 - 18:00
Donderdag 08:15 - 18:00
Vrijdag 08:15 - 18:00
Zaterdag 08:30 - 15:00
Zondag Gesloten



Storingsnummer:

Contact personen - Esbeek


Algemeen Directeur

Geert-Jan de Kok

Directeur

Tel.:
06-53393950

E-mail:
g.j.dekok@geert-jandekok.nl

Verkoop landbouw

Frank Rombouts

Verkoopleider

Tel.:
06-30995560

E-mail:
f.rombouts@geert-jandekok.com

Sander de Rooy

Verkoper Esbeek

Tel.:
06-53956492

E-mail:
sander@geert-jandekok.nl

Arrion van Asveldt

Verkoper Used Equipment

Tel.:
06-83810815

E-mail:
verkoop@geert-jandekok.nl

Verkoop grondverzet

Eddy van de Wal

Verkoper binnendienst

Tel.:
06-51590057

E-mail:
e.vandewal@geert-jandekok.nl

Paul van Vegchel

Verkoper buitendienst

Tel.:
06-30987470

E-mail:
paul@geert-jandekok.nl

Bernard van Meer

Verkoper buitendienst

Tel.:
06-83889991

E-mail:
bernard@geert-jandekok.nl

Hoofd technische dienst

Jeroen van Kasteren

Chef Werkplaats Esbeek

Tel.:
06-83810816

E-mail:
j.vankasteren@geert-jandekok.nl

Verhuur

Henk van de Sande

Verhuur binnendienst

Tel.:
06-10031136

E-mail:
henk@geert-jandekok.nl

Rien Colsters

Verhuur buitendienst

Tel.:
06-35118372

E-mail:
rien@geert-jandekok.nl

Onderdelen

Erik Amting

Onderdelen Landbouw Esbeek

Tel.:
06-83810817

E-mail:
magazijn@geert-jandekok.nl

Marcel de Groen

Onderdelen Grondverzet Esbeek

Tel.:
013-5169355

E-mail:
magazijngrondverzet@geert-jandekok.nl

Jan van der Bruggen

Onderdelen Balie Esbeek

Tel.:
013-5169355

E-mail:
onderdelen@geert-jandekok.nl

Operationele zaken / Boekhouding / Administratie

Gerrit Kolsteren

Manager Operationele Zaken

Tel.:
013-5169355

E-mail:
g.kolsteren@geert-jandekok.nl

Onno Nieuwenhuis

Facturatie Controller

Tel.:
013-5169355

E-mail:
onno@geert-jandekok.com

Bianca van Roovert

Hoofd Boekhouding

Tel.:
013-5169355

E-mail:
kantoor@geert-jandekok.nl

Sjaak Kolsteren

Facturatie Crediteuren

Tel.:
013-5169355

E-mail:
sjaak@geert-jandekok.nl

Carla Klessens

Facturatie Debiteuren

Tel.:
013-5169355

E-mail:
debiteuren@geert-jandekok.nl

Marian de Kok

Administratie Esbeek

Tel.:
013-5169355

E-mail:

Contact formulier

Onderwerp:
Bedrijf:
Naam: *
Telefoon: *
E-mail: *
Bericht:
Code: 294573
[ Neem de code over ] *


* (verplichte velden)

Transport door eigen vervoer

Voor het leveren of afhalen van eigen machines beschikken wij over twee vrachtwagens, namelijk een DAF XF semi-dieplader en een
Iveco semi-dieplader.

Voor meer informatie graag contact opnemen met Geert-Jan de Kok BV
in Esbeek, Tel: 013-5169355 of via info@geert-jandekok.nl

Disclaimer | © 2017 Geert-Jan de Kok bv | Contact | Created by A.I.B.
Top